DOLAR: 5.78 TL
EURO: 6.38 TL

Tefeciler 2019

11 ay önce
44 kez görüntülendi

Tefeciler 2019

Senetle Kredi ve para bulma yöntemleri- Kapitalizm tüm dünyada etkili. Dolayısıyla meta yani maddeye değer verir hale geldik. Her istediğimiz şeyin bir de karşılığı olmaya başladı. Bizlerde insanoğlu olarak her zaman ilerlemeye ve yeniyi üretmeye programlandığımızdan sürekli ama sürekli olarak farklı ihtiyaçlar çıkarır dururuz. Birde önemli olan gereksinimlerimiz var. Örneğin ev alma gibi. yada araba almak gibi. 15 yıldır aynı eşyalardan bıkan bir kişi de eşyalarını değiştirmek istiyor. Ama en az 30 bin lazım.

İNSANLARIN ORTAK SIKINTISI NAKİT PARA

Düşünün bir kere para olmadan düğün bile yapamıyoruz. Bugün bir düğün masrafı en az 50 bin lira. Mübalağa yapmıyorum. Bunlar hayatın gerçekleri. Kimisi sağlık sorunları için paraya ihtiyaç duyuyor kimisi hayallerini gerçekleştirmek için. Lakin bir sorun ama. Yeteri kadar zengin değiliz. Aylık gelirimiz var ama bir anda 100 bin lira cebimizden çıkarak gücümüz yok. haliyle de finansal kurumlar bizler için çıkış yolu ve çözüm yolu gibi gözüküyor.

BANKALAR GÖZÜNÜN ÜSTÜNDE KAŞIN VAR DİYOR VE KREDİ VERMİYOR

Herkes bankalara koşturuyor, kredi alabilmek için saatlerce sırada bekliyor. Sonrasında da biliyorsunuz işte. Yok gelir belgen yok veremeyiz, yok kredi notun düşük veremeyiz, yok sicilin yok veremeyiz diye diye bankaya gittiğimize bin pişman ediyorlar. Anlayacağın gözünün üstünde kaşın var gibi sebepler ile bir çok kişiyi bankalardan geri gönderiyorlar. Peki yok mu bir çıkış yolu?

SENET İLE BORÇ PARA VEREN KURUMLAR VE TEFECİLER SEÇENEĞİ

Para lazım. E banka vermiyor. Ne yapacaksınız? İşte burada haliyle ortaya Senet ile borç para veren firmalar çıkıyor. Bu şekilde binlerce insan borç para alıyor ve aylık senetleri ödüyorlar. Her ilde hatta her ilçede bu tip kurumlar var. Ama bir bölümü yasal ve izinli ikrazatçılar iken bir bölümü de merdiven altı diyebileceğimiz firmalar. Benim tavsiyem para çekecekseniz ilk başta yetki belgesine sahip firmaları denemenizdir. Her zaman güvenilir kişi ve kurumlarla çalışmalısınız. İnsanların çoğu bu ekonomik koşulların ağırlığı sebebi ile ne yazık ki çıkar çatışmasına girerek birbirlerinden haklarının fazlasından para kazanmaktadırlar. Bunun dışında eskiden bir esnafın dükkanı müşteri ile kaynıyor diğerinde müşteri yoksa esnaf ben çok kazandım biraz da komşun kazansın diyerek müşterilerini diğer arkadaşına yönledirirdi. İnsanlar birbirlerine günaydın derdi, yardım ederdi değişen küreselleşme geçim sıkıntısı tüm insanları sıkıntıya soktu. Şunu kimse unutmasın bugün siz birine yol verirseniz örneğin çocuklu biri emin olun başka bir gün siz de karşıdan karşıya geçerken insanlar size yol vericektir. Parasal durumu kötü olan bir kişiye yardım ederseniz size de gelecekte yardım edilecektir. Son olarak bu dünya da kimsenin hakkı kimse de kalmaz.Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. İstanbul dedi ki:

    Merhaba ben istanbuldan Gamze sitenizi çok beğendim. 25000. TL ye ihtiyacım var yardım edermisiniz.

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık