DOLAR: 5.76 TL
EURO: 6.36 TL

Senetle Para Veren Kurumlar 2019

9 ay önce
57 kez görüntülendi

Senetle Para Veren Kurumlar 2019

Nakit ihtiyaçlarımızı her zaman bankalar karşılayamaz. Bankalar kkb si düzgün, düzgün gelire sahip, taşınır veya taşınmaz mal varlığı olan kişi ve kurumlara daha kolay acil nakit para vermektedir. En hızlı para veren kurumların başında Akbank gelmektedir. Bunun dışında Türk Ekonomi Bankası , Garanti Bankası da yer almaktadır.

Senetle para veren kişi ve kurumlar dışında senetle altın , beyaz eşya, Senetle pırlanta veren yerler de bulunmaktadır. Bankadan kredi ve kredi kartı çıkaramayan pek çok kişi bu gibi yerlere başvuru yapmaktadır. Senetle altın , pırlanta veren yerler gidildiğinde gidilen yerin kesinlikle güvenilir alınan altınlarında gerçek olması gerekmektedir. Çevrenizde daha önce altın aldığınız yerlere giderek altın alabilirsiniz. Senetle altın veren kuyumcuları linkimize tıklayarak okuyabilirsiniz.

Bankalar dışında para veren kurumlar genellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Gaziantep, Diyarbakır, Trabzon, Samsun, Tekirdağ, Edirne, Bursa, Antalya, Mersin, Konya gibi büyük şehirlerde senetle para veren bir çok kişi ve kurum yer almaktadır.
Senetle altın veren kuyumcuları linkimize tıklayarak okuyabilirsiniz.

Senetle para alan kişi ve kurumları iyi araştırmanız gerekmektedir. Acil para verme konusunda en yetkili kişiler bankalardır. Bankalar dışında senetle para veren tefeciler bulunmaktadır. Ancak bu tür yollara başvurmadan sadece yasal kurum ve kuruluşlar başvurmakta fayda vardır.

Bir önceki yazımız olan Altına Yatırımda, Banka mı Kuyumcu mu Yatırım Kuruluşu mu? başlıklı makalemizde altın ve yatırım hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık