DOLAR: 5.86 TL
EURO: 6.46 TL

Senetle Para 2019

10 ay önce
47 kez görüntülendi

Senetle Para 2019

Bankalar dan aldığımız kredi ve kredi kart borçlarımızı ödeyemeyip icralı olanlar. Ve hiç bir bankadan kredi alamayanlar. Nakit ihtiyacını karşılamak için yakınlarından borç isteyip de alamayanlar. Allah korusun hastalığı için para bulmak zorunda olanlar için. Bazı yerler size gerek senetle, gerekse kredi kartınızdan taksitler halinde nakit para vermektedir. Tabi biraz yüksek komisyonlar karşılığın da. Ne kadar doğru bilmiyorum. İnsanların zor durumlarından yararlanmak. Ama nakit ihtiyacınızı bir bankadan yada bir yakınınız dan alamıyorsanız, insanın aklına her seçeneği değerlendirmek geliyor. Ama sıkıntınızı gidermek,  daha fazla zarara uğramamak için de dikkatli olmalısınız. Bankalar dışında para alacaksanız bu güvenilir kurum ve kişilerden olmalıdır. 

Banka Dışı Para Bulma Yöntemleri

Anne , Baba , eş , dost, arkadaş ve evlatlarınızdan borç para isteyebilirsiniz.

Taksitle cep telefonu alıp bunu nakit paraya çevirebilirsiniz.

Ev kur gibi senet karşılığı beyaz eşya, elektronik cihaz, gibi malları alabilir nakit paraya çevirebilirsiniz. Google gibi büyük firmalar için yazı yazarak para kazanabilirsiniz. 

İkinci bir işte çalışabilirsiniz. Evde çocuk bakabilirsiniz. Senet karşılığı altın satan kuyumculardan altın alıp satabilirsiniz. Atasay, Altın Baş , Koçak Gold, Gülaylar Altın gibi marka satan kuyumcuları iyi araştırmanız gerekmektedir. Bu gibi kuyumcular en güvenilir kuruluşlardandır.


Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık