DOLAR: 5.77 TL
EURO: 6.35 TL

Senetle Kredi 2019

11 ay önce
55 kez görüntülendi

Senetle Kredi 2019

İ

İstanbul’da senetle borç kredi veren yerler var. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında borç kredi veren yerler arasında şirketkuyumcuikrazatçı ve Şişli civarında ise altın satanlar var. Bunlarında dışında borç para verebilen hayırseverler de bulunuyor. Ayrıca senet karşılığı faiz karşılığı borç para veren galeriler ve tefeciler borç para veriyor. En kötü gününüzü yaşıyor ancak paraya ihtiyacınız var. 

Senetle Kredi almak için merdiven altı yerlere , güvenilmeyen firmalara gitmenize gerek yok. 

İstanbul Avrupa yakasında altın satan kuyumcuların olduğunu biliyoruz. Kuyumculuk yapan bu sarraflar altın satışını kredi kartı ile gerçekleştirirler. Sürekli alışveriş yapan bir müşteri eğer güven elde ettiyse, elden taksitle de altın alabilir. İstanbul Kuyumcular Odası Fatih’tedir.

Bağcılar ve Mecidiyeköy’de Borç Para Veren Kişiler

İstanbul’un taşı toprağı altın derler. Zor duruma düştünüz ve paraya ihtiyacınız var. Size borç para verecek hayırseverler olduğu gibi, cebinizde olan 5 kuruşu göz diken tefeciler de vardır. Mevzuata uygun şekilde başvuru yapan ihtiyaç sahipleri karşılığını alabilirsiniz. Tefecileri tercih ederseniz, her ne olduğu belli olmayan kağıtlara imza atarsınız. Parayı da geri ödeyemediğinizde ciddi olumsuzluklarla karşı karşıya kalırsınız.

İstanbul’da Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar

Kredi borcunuz var, kredi notunuz düşük, kredi kartınız eksilerde ve siciliniz bozuk ise hiçbir banka size bir kolaylık tanıyıp kredi vermez. Doğru atılacak ilk adım kredinizi biz çekelim, taksitlerini siz ödeyin modelinden faydalanmak olacaktır. Bu seçeneği kullanmak için yapmanız gereken bir firma ile anlaşmak yerine, yakınlarınızdan yardım almaktır. Çünkü, çok zor durumdasınız. Faktoring ve ikrazatçılardan olumlu cevap almak zor. KKB notunuz düşük olabilir ancak 800’ün altında değilse aşağıdaki bankalara başvuru yapabilirsiniz.

  1. Enpara maaş bordosuz internetten kredi
  2. Kredi kartlarınızın 2.000 TL civarındaki bakiyeleri
  3. Cepte-TEB gelir belgesiz evraksız finansman
  4. Tüm bankaların kredili mevduat limitleri
  5. Nkolay sicili bozuk olanlara verilen kredi
  6. Akbank Direk 30.000 TL internetten verilen belir belgesiz kredi

Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, Şeker Bank, İş Bankası, Kuveyt Türk gibi bankalardan kredi alamasanız bile bazı bankalar kredi notu düşük olan ama mali yapısını düzeltmiş olan kişi ve kurumlara kredi para verebilmektedir.  

Bir önceki yazımız olan Senetlekredinakit.com Açıldı! başlıklı makalemizde kredi, nakit ve senetle hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık