DOLAR: 5.86 TL
EURO: 6.46 TL

Senetle Altın Veren Kuyumcular

10 ay önce
42 kez görüntülendi

Senetle Altın Veren Kuyumcular

Ülkemizde altının yeri bir başkadır, genellikle daha çok evlilik için düğünlerinde, sünnet düğünlerinde ve yeni doğan bebeklerin ziyaretlerinde ve kadınların yapmış olduğu günlerde oldukça fazla kullanılır. Türkiyede hemen hemen her ilçede onlarca bazı büyük ilçelerde ve illerde yüzlerce kuyumcu ve sarraf vardır. Bu yazımızdaki konumuz ise senetle altın satan veren kuyumcular olacak. Senetle altın alma girişimi genelde nakit sıkışıklıktan kaynaklanmaktadır. Böyle özel günlerin telafisi olmadığından elden taksitle altın satan kuyumcular ve sarraflar imdadımıza yetişiyorlar.

En çok İstanbul’da senetle altın satan kuyumcular ve Ankara’da veresiye altın ve bilezik satan kuyumcular aranmaktadır. Bu büyük illerimiz dışında da senetle elden altın satan kuyumcu bulmanız çok zor değil artık bütün kuyumcular ve sarraf esnafları bu yönde adımlar atmaktadır. Şimdi dilerseniz senet imzalayarak taksitle altın nasıl satın alınır daha detaylı inceleyelim.

Senetle Altın Ve Bilezik Almanın Püf Noktaları

Her işte olduğu gibi senetle altın almanında bazı püf noktaları bulunmaktadır. Burada sizlere birinci derecede önereceğimiz şey kendi çevrenizde tanıdığınız ve bildiğiniz kuyumculardan başlamanız sizlerin yararına olacaktır. Bildiğiniz gibi eskiden ve hale günümüzde kişiler para biriktirmek için kuyumcumları ve sarrafları güvenli liman olarak görerek paralarını ve altınlarını tanıdıkları ve güvendikleri kuyumcularda bulundururlar. Eğer bölgenizde taksitle ve elden bilezik ve altın satan kuyumcu yok ise bu kez farklı illerde araştırmalar yapabilirsiniz.

Kredi kartı kullanmadan taksitle bilezik ve altın almak istiyorsanız yanınızda kimlik bilgilerinizi gösteren nüfus cüzdanı ve ikametkag belgenizi yanında bulundurmanız gerekmektedir. Hak verirsiniz ki size senetle altın satan kuyumcular sizlere ait bilgilere emin olmak isteyeceklerdir.

Kredi Çekemeyenlere Borç Para Veren Kuyumcular Ve Adres Bilgileri

Eğer nakite sıkıştıysanız ve ödemeleriniz sizi bunalttıysa borç para bulmanın bazı yolları vardır. Bunlardan birincisi senet karşılığında kuyumculardan borç para bulmak veya senet ve taksitle altın bilezik veya cumuriyet altını gibi ürünler satın almaktır. Senetle aldığınız bu altın ürünlerini daha sonra satarak nakit bir para elde edebilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Senetle borç para veren ve altın satan kuyumculara, İzmir, Urfa, İstanbul, Mardin, Van, Samsun, Bursa, Antalya, Konya, Muğla, Kayseri, Kahramanmaraş gibi bir çok ilde rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık