DOLAR: 5.77 TL
EURO: 6.36 TL

Senetle Altın Veren Kuyumcular 2019

9 ay önce
40 kez görüntülendi

Senetle Altın Veren Kuyumcular 2019

Evlilik çağına girmiş gençlerin bir numaralı yatırım aracıdır . Altın uzun vadede getiri sağlamaktadır. Sünnet düğünü, doğum, kutlamalar,sevgililer günü, evlilik yıl dönümü, doğum günü, Altın günleri, gibi durumlarda altına ihtiyaç vardır. Cumhuriyet altını, çeyrek altın, beşi bir yer de Maşallah , burma bilezik, Trabzon bileziği, zincir kolye, altın saat , en çok tercih edilen altın modelleridir.

Senetle Altın Satan Kuyumcular ve Adresleri;

Senetle Altın alabilmek için güvenilir kuyumcuları bulmak gerekmektedir. Senetle altın veren kuyumcular genel de her ilin merkezinde kuyumcular çarşısından bulunabilir. Altın almaya giderken yanınız da ikametgah adresi ve nüfuz cüzdanı olmalıdır. Senetle altın veren kuyumcuları bulmanın en güzel yolu daha önce alışveriş yaptığınız kuyumcuya gidip senetle altın verip vermediği veya veren kuyumcuların olup olmadığını sormaktır. Bunun dışında özellikle İstanbul , Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Gaziantep, Konya, Mersin, Muğla, Konya, Trabzon, Antakya, Senetle altın satan kuyumcular bulunmaktadır.

Eğer bankalarla aranız iyi ise bankalarda altın hesabı açabilir. Kuveyt Türk, Türkiye Finans Katılım Bankası, Garanti Bankası gibi banklardan altın hesabı açabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Altına Yatırımda, Banka mı Kuyumcu mu Yatırım Kuruluşu mu? başlıklı makalemizde altın ve yatırım hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık