DOLAR: 5.76 TL
EURO: 6.36 TL

Anında Nakit Bulma 2019

9 ay önce
53 kez görüntülendi

Anında Nakit Bulma 2019

Acil nakit bulmanın en güzel yolu para veren kurum ve kuruluşlara başvuru yapmaktır. Anında nakit bulmak artık çok kolay Akbank anında krediye başvurabilirsiniz. Bunun dışında Türk Ekonomi Bankası , Garanti Bankası gibi kurum ve kuruluşlarda size acil nakit para sağlayabilir. Ancak bankalarla ilgili sorun yaşayanlar , kara listede olanlar, kanuni takibi, kredi , kredi kartı borcu yüzünden kara listeye düşen kişiler para veren yasal kurumlar dışında farklı resmi kurum ve kuruluşlardan acil nakit para bulabilir.

Senetle para veren güvenilir kurum ve kuruluşları rahatlıkla bulabilirsiniz. Senetle Altın veren kuyumcuları araştırabilirsiniz. Devlet acil maddi duruma ihtiyacı olan kişilere maddi destek sağlamaktadır. Acil nakit ihtiyacı, devlet desteği, borç para veren hayırseverler, borç para veren vakıfları araştırabilirsiniz.

Sosyal Yardım Genel Müdürlüğe bağlı iseniz , devletten nakit yardımı, kömür yardımı, gıda yardımı, Eğitim yardımı, Gıda yardımı ,eşi vefat edenlere yardım bunun için 144 tuşlamanız gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Acil Nakit başlıklı makalemizde Acil Kredi Lazım, Acil Nakit ve Acil Para Lazım hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık